Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zmizela den před narozeninami: Pátrání po ztracené ženě má tragický konec

Násilná smrt
Už od 3. července pátrala policie po třiačtyřicetileté ženě z Karvinska. Nyní ostravští policisté pátrání odvolali. Po 18 dnech totiž našli její tělo bez známek života. V souvislosti s tím byl už zadržen jeden člověk.

V pátek 3. července, den před vlastními narozeninami, jakoby se po třiačtyřicetileté ženě z Karvinska slehla zem. Namísto oslavování po ní pátralo celé Česko. Žena odešla ze svého domova a už se nevrátila.

Jak informovala televize Nova, žena odešla ke kadeřnici a pak měla jít do práce. Tam ale už nedorazila. Policie k pátrání využívala také termovizi nebo drony. Bohužel intenzivní pátrání kriminalistů skončilo tragicky.

Ve středu bylo nalezeno její tělo bez známek života. „Pohřešovaná žena se stala obětí násilného zločinu,“ sdělila komisařka Eva Michalíková. Navíc doplnila, že v souvislosti s násilnou smrtí policisté již zadrželi jednoho člověka.

„S ohledem na probíhající vyšetřování nebudeme sdělovat prozatím bližší informace,“ dodala Michalíková.

Související články

Další články