Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Konec oplzlostí a provokace: Česká Barbie Gabriel Jiráčková zahalila ústa i osmičky

Zdroj: Gabriel Jiráčková archiv
+ Dalších 27 fotografií
karanténa
První česká Barbie Gabriel Jiráčková (20) měla ještě před karanténou velké plány. V únoru se redakci eXtra.cz svěřila, že se svým partnerem plánují přestěhování do USA. Pandemie koronaviru ale mladičké blondýnce zkomplikovala plány. Gabriel bude muset cestu do velkého světa šoubyznysu odložit na dobu neurčitou. V současné situaci zůstává v Česku a Čechům vzkázala, že je na ně pyšná. Sama se snaží jít příkladem a nosí stylové roušky.

Ještě před dvěma měsíci se první česká Barbie těšila na to, až opustí Česko a rozjede svoji dobře našlápnutou kariéru v USA, kde měla v plánu odcestovat i s přítelem.

„Budeme se stěhovat na několikrát a nejdříve to bude takový seznamovací předvoj na 1,5 měsíce – chci se vrátit na KVIFF a opět se ve Varech trochu ukázat – hned potom ovšem letíme opět zpět. Možná si ale mezi KVIFF a odletem zaskočím ještě na jednu operaci, tentokrát na nos do Turecka,“ řekla tehdy Gabriel Jiráčková (20) eXtra.cz.

V současné době to ale vypadá, že se nebude konat ani filmový festival v Karlových Varech a USA bude muset Gabriel odložit na neurčito. Přes všechny problémy, které nejenom jí způsobil koronavirus, se snaží myslet pozitivně.

Stejně jako ostatní známé osobnosti jde i Gabriel Jiráčková příkladem a kromě úst si zahalila i osmičky. "Jsem ráda, že zase jednou můžu být hrdá na Čechy! Když vidím, jak nezodpovědně se některé státy chovají, mám opravdu vztek! Nošení roušek není žádné stigma, ba naopak! Proč ne i módní styl?! Noste roušky a buďte kreativní," vzkázala mladá influencerka lidem.

Související články

Další články