Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Konec nejlepší show v Čechách? Všechnopárty končí smlouva s ČT a zbývá už jen nudný Kraus

Karel Šíp teď bude s ČT vyjednávat nové podmínky.
Zdroj: reprofoto ceskatelevize.cz

Karel Šíp (69) patří mezi jedny z našich nejlepších moderátorů, možná je momentálně i nejlepším, a tak je jasné, že si zaslouží velmi nadstandardní honorář za své kvality. Momentálně se dokončuje natáčení posledních předprázdninových dílů jeho pořadu Všechnopárty a potom se moderátor spolu s produkcí musí dohodnout s televizí, za jakých podmínek a zda vůbec spolu budou nadále spolupracovat.

Podle Blesk.cz se Šípovi za posledních pár měsíců podařilo honorář za jeden díl vyšroubovat až na částku kolem sto tisíc korun, ale dá se očekávat, že tentokrát u vedení televize bude Šíp a jeho tým zvyšovat svoje finanční požadavky.

Už slyšíme ty komentáře typu „Co by ještě chtěl, Harpagon jeden“, „O takových penězích se tady u nás na Karvinsku horníkům ani nesní“ a podobně. Málokdo si ale uvědomuje, že Karel Šíp je zárukou vysoké kvality, což se rovná vysoké sledovanosti, která pak televizi přináší velké zisky.

Šíp, jehož pořad je navíc mnohem sledovanější než konkurenční Show Jana Krause na Primě, je momentálně na vrcholu své moderátorské kariéry, tak proč mu to neodklepnout i na další sezonu.

Související články

Další články