Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Konec napětí mezi královskými bratry: Princ William to opět táhne za jeden provaz s Harrym

princ Harry plešatí
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
Královská rodina
V posledních letech to mezi bratry princem Harrym a princem Williamem lehce vřelo. Nyní se však zdá, že si k sobě znovu našli cestu a už opět táhnou za jeden provaz. Ačkoli se Harry odtrhnul od královské rodiny, s Williamem je v kontaktu a často komunikují pomocí videohovoru.

Princ William se spojil se svým mladším bratrem princem Harrym, aby podpořili charitu založenou ve jménu jejich zesnulé matky princezny Diany Vévoda z Cambridge napsal svým i Harryho jménem dopis pro charitativní organizaci The Diana Award, která podporuje mladé lidi a byla založena na památku princezny Diany, která tragicky zemřela v roce 1997.

"Píši vám dopis, abych vyjádřil svou podporu a vděk všem zaměstnancům, dobrovolníkům i příznivcům charity The Diana Award. Můj bratr a já si stále ceníme práce, kterou děláte pro podporu a rozvoj mladých lidí, zejména v této době nejistoty," píše se v dopise.

Lépe vycházejí

V průběhu uplynulých let se veřejnost dozvídala, že vztah královských bratrů je téměř nulový. Navzájem se moc nepodporovali a hodně se navzájem vzdálili. Koncem března pak přišel oficiální Megxit, kdy se princ Harry s manželkou Meghan Markle definitivně trhli od královské rodiny a povinností spojených s kralováním.

Odstěhovali se za velkou louži a jen pár chvil na to přišla celosvětová karanténa. Královská expertka Katie Nicholl informovala server Entertainment Tonight, že se během karantény vztah bratrů prince Harryho a prince Williama obrátil k lepšímu.

Podle Nicholl jsou v kontaktu a často si i volají. "Telefonují si, dělají společné videohovory a také slavili hodně rodinných narozenin. Myslím, že je hodně přinutilo vzít si navzájem telefon, když šlo do tuhého se zdravím jejich otce prince Charlese. To je hodně semklo," prozradila královská expertka.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy