Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Konec nadějí: Tereza H. se domů nevrátí! Trest si odkroutí v hrůzné pákistánské base! VIDEO

+ Dalších 22 fotografií
Tereza H. si v jedné minutě zpackala život. Pokoušet se propašovat z Pákistánu 9 kilo heroinu se jaksi neukázalo jako nejlepší nápad. Právník naivní blondýny navíc teď prohlásil, že si krásná pašeračka nejspíš bude muset celý trest odsedět v Pákistánu.

Tereza H. v úterý po dlouhých třech týdnech stanula před soudem Láhauru. Dovedli ji tam v tradičním pákistánském oděvu s šátkem na hlavě. Dívka, která ještě při zadržení rozdávala úsměvy na všechny strany, vypadala vyloženě zbědovaně. A není se co divit, ne zrovna bystré Tereze už asi došlo, v jak příšerném je maléru.

Do Česka poslala jasný vzkaz. „Počkejte na mě a pokuste se mi pomoct. To je všechno. Je to zdlouhavé,“ řekla na kameru pákistánským novinářům svou lámanou angličtinou při návratu ze soudní síně do cely. Z její tváře lze vyčíst velkou únavu a špatně maskovaný strach.

Její právník Chaudhary Jawad Zafar řekl deníku Daily Pakistan, že Tereza plně spolupracuje s vyšetřovateli a proces by měl začít během šesti měsíců. Právník také vyloučil možnost, že by Terezu vydali do České republiky, jelikož s námi Pákistán nemá dohodu tohoto typu. Pašeračka si tak nejspíš odpyká trest v příšerných podmínkách tamní basy.

Jelikož pašovala „pouze“ devět kilo heroinu, což je těsně pod desetikilovou hranicí, přinejhorším jí hrozí desetiletý trest odnětí svobody v pákistánském žaláři.

Související články

Další články