Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Konec nadějí nejen pro Schicka! EURO 2020 nebude. Kdy uvidíme fotbal?

Konec nadějí nejen pro Schicka! EURO 2020 nebude. Kdy uvidíme fotbal?
Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
fotbal nebude

UEFA rozhodla, fotbalový šampionát je zrušený. Za rok nás čeká EURO 2021. Zachování původního modelu? Odklad na prosinec? Přesun šampionátu do Ruska? Ne, ani jedna z variant neuspěla. Letošní fotbalové mistrovství Evropy se ruší a bude se hrát v roce 2021.

Měl to být svátek fotbalu. Fotbalové EURO se mělo hrát poprvé ve dvanácti různých zemích, navíc s 24 týmy. U toho všeho měli být i čeští fotbalisté. Souček a spol. do základní skupiny vyfasovali vicemistry světa z Chorvatska i našlapané Angličany, s nimiž je čekala další bitva ve Wembley.

Celou situaci ohledně koronaviru sledujte zde.

To všechno bylo naplánováno už na letošní léto. Jenže tím, jak světem, a především Evropou, postupuje koronavirus, bylo stále více jisté, že se letos v červnu nezačne. Úvodní duel mezi Italy a Turky, který se měl odehrát 12. června v Římě, už se jevil jako utopie. A dnes padlo definitivní rozhodnutí.

Nové EURO? 11.6. až 11.7. 2021

Mezinárodní fotbalová unie UEFA na úterý svolala videokonferenci, na kterou pozvala zástupce všech svých 55 členských zemí. A jak jako první avizoval twitterový účet fotbalového svazu z Norska, tak na ní padlo očekávané rozhodnutí – EURO se přesunulo na rok 2021. Konat by se mělo od 11. června do 11. července.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy