Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Konec nadějí na záchranu manželství: Jiří a Jana Adamcovi se rozvádějí

Jiří Adamec a Jana Adamcová se rozvádějí.
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
rozvod

Režisér Jiří Adamec (73) a bývalá moderátorka Jana Adamcová (49), jež je dnes tisková mluvčí české vlády, se rozvádějí. Podle informací deníku Super.cz za sebou mají již první část rozvodového řízení, kdy se rozhodovalo o opatrovnictví jejich dvou dětí.

Jiří a Jana Adamcovi již delší dobu nefungují jako pár a žijí odděleně. Soukromí si však režisér i někdejší moderátorka velmi střeží a k jejich vztahu se nevyjadřují. "Na otázky soukromého rázu nemohu reagovat," uvedla Adamcová.

Fungují jako rodiče

Podle informací Super.cz se rozvádějí a mají za sebou i první část rozvodového řízení, při kterém se rozhodlo o budoucím opatrovnictví jejich dětí, syna Daniela (15) a dcery Jasmíny (12).

Další fází má být majetkové vypořádání, které je však podle všeho pozastaveno. "Mají vyjasněnou situaci, fungují jako rodiče," uvedl deníku blízký zdroj Adamcových.

Jiří Adamec si vzal bývalou sportovní redaktorku Janu Adamcovou, rozenou Novákovou, v roce 2006. Předtím se s ní po dobu jedenácti let tajně scházel. Jeden ze svědků na svatbě byl Karel Gott. Společně přivedli na svět syna Daniela a dceru Jasmine Annu. O krachu jejich vztahu se nyní hovoří už zhruba tři roky a odděleně mají žít dva roky.


Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy