Zdá se, že tahle pařba bude hodně drahá. Michalu Hrdličkovi reálně hrozí, že se ním na Nově rozloučí. Vedení televize nechce, aby její tváře dělaly ostudu na veřejnosti.

Michal Hrdlička se v Karlových Varech opil po boku svých kumpánů. Pak osahával dívky, močil na ulici a dostal facku od naší blogerky Nely Slovákové. Smutné je, že tento člověk je oficiálně zadaný s tenistkou Karolínou Plíškovou, která jako sportovkyně je velkým vzorem pro děti a mládež.

„Stála jsem na baru. Byl tam opilej o hlavu nižší Hrdlička, který mě otravoval, když jsem čekala na pití,“ uvedla pro eXtra.cz Nela s tím, že to na ni prostě zkusil. Tohle není pro Hrdličku dobrá vizitka.

„Fakt mu jde o krk. Z toho, co tam vyváděl, tu nejsou vůbec nadšení. Buď dostane flastr a nebo fakt konec,“ tvrdí zdroje z Novy, se kterými jsme mluvili. A to je velmi vážné. Zdá se, že tahle legrace se Hrdličkovi těžce nevyplatí.

Michal měl problémy s chováním již v minulosti. Když s kamarády zapíjel dceru, tak se taky močilo veřejně na ulici. Tehdy Hrdlička tvrdil, že za své kamarády nezodpovídá.

Následoval rozchod s Lucií Borhyovou a tehdy se poprvé řešilo, zda Hrdlička na Nově zůstane. Lucka Borhyová s ním po bouřlivém rozchodu nechtěla sdílet pracovní prostor.

Situace je ale nyní pro Hrdličku opravdu kritická. „Budeme to řešit, dám vědět,“ sdělila ke skandálu mluvčí TV Nova Alžběta Cimová. Dostane sporťák poslední šanci? A kolikátá „poslední šance“ to bude?