Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Konec na Nově? Markéta Fialová má po 14 letech opustit nejsledovanější televizi

Zdroj: archiv TV Nova
odchod
Dlouholetá moderátorka televize Nova Markéta Fialová (48) by se měla podle informací webu info.cz stát výraznou tváří nového kanálu konkurenční Primy - CNN. Informaci o přechodu z Novy moderátorka nepotvrdila, ani nevyvrátila. Jasné ale je, že by se na Primě znovu shledala se svým parťákem z televizních novin Karlem Voříškem.

O odchodu Markéty Fialové z Novy sama televize ještě nic neví. Podle informací info.cz by se měla právě moderátorka Střepin stát výraznou tváří na novém kanálu CNN. Česká franšíza uznávané americké stanice by měla začít vysílat příští rok na jaře pod hlavičkou televize Prima. Už teď se proto řeší, kdo se stane hvězdami tohoto kanálu.

„Nezlobte se, nemám potřebu to komentovat, zeptejte se na případné podrobnosti toho, kdo vám tu informaci přinesl,“ odpověděla Fialová na otázku ohledně odchodu z Novy. Z její odpovědi není cítit, že by informaci rezolutně popřela.

Markéta Fialová uváděla s Karlem Voříškem Televizní noviny na Nově od roku 2005. Když ale v roce 2013 Voříšek Novu opustil a přešel ke konkurenční Primě, začala Fialová moderovat zprávy sama. Vhodný partner se pro ni už ale nenašel, a tak v roce 2014 odešla moderovat zpravodajsko-publicistický pořad Střepiny.

Kdyby tedy Fialová na Primu opravdu přešla, bylo by nasnadě dát ji s Karlem Voříškem po letech opět dohromady.

Související články

Další články