Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Konec Messiho v reprezentaci: Po výprasku se nad legendou stmívá

+ Dalších 6 fotografií
Není to jeho šampionát. Lionel Messi (30) na MS v Rusku strádá. Nepředvedl vůbec nic a Argentina je na pokraji fiaska. Zdá se, že po základní skupině pro hvězdný výběr šampionát skončí. Znamenalo by to zřejmě i Messiho konec v reprezentaci.

Po remízovém zápase s Islandem přišla v druhém zápase brutální rána. Chorvati se s týmem hvězd nemazali a Argentině nasázeli tři kousky. Hvězdný tým má po dvou zápasech na MS v Rusku jen jeden bod a temné vyhlídky. Zvednou se Argentinci v zápase s Nigerijci? A bude to stačit?

Chorvati ze hřiště zcela vymazali geniálního Messiho. Ten nepředvedl vůbec nic. Nedostal se do hry, neprosadil se v kombinaci, nic zázračného nevymyslel. Opakoval se tak zápas s Islandem, ve kterém byl Messi také jen stínem slavného hráče.

Pro Messiho musí být navíc velmi frustrující, že jeho konkurentu Ronaldovi se velmi daří. Má na kontě už 4 zásahy a táhne Portugalsko za velkým úspěchem.

Konec Argentiny na MS by pro Messiho znamenal konec kariéry. Messi už jednou působení v národním týmu vzdal. Bylo to v roce 2016 po porážce od Chile ve finále Copa América. Pak se ale vrátil s tím, že chce zlato z Ruska. Teď to ale vypadá na pořádnou ostudu.

Mohlo by vás zajímat

Další články