Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Konec Maršálka ve StarDance: Je to škoda, myslí si jedni. Měl jít jako první, říkají druzí

Josef Maršálek je švihák lázeňský.
Zdroj: Pavel Dvořák/eXtra.cz
+ Dalších 12 fotografií
Reakce lidí

Osmý soutěžní večer StarDance opustili cukrář Josef Maršálek a jeho taneční partnerka Adriana Mašková. Jejich odchod se neobešel bez slz a dojemných proslovů. Na sociálních sítích se k jeho vypadnutí lidé začali ihned vyjadřovat, a zatímco někteří jsou smutní, že vypadl, druzí si myslí, že už bylo načase.  

Diváci rozhodli a v taneční soutěži StarDance tuto sobotu skončili Josef Maršálek a Adriana Mašková. Bylo sice vidět, že se Maršálek s každým dalším kolem zlepšuje, bohužel ani to nestačilo. Maršálek ve své řeči nejdříve poděkoval své taneční partnerce, České televizi i rodině a přátelům. Neopomněl se však vyjádřit ani k negativním komentářům, které se na jeho hlavu v průběhu účasti v show sesypaly.

Rozhovor s Josefem Maršálkem:


„Má účast v této soutěži vyvolala společenskou diskusi. A čím déle jsem v soutěži byl, tím víc jsem byl rád, že jsem se rozhodl do ní jít. Adriana má velký dar vcítit se do lidí a já jí děkuju za to, co ze mě vykřesala. Lidi, nezaobírejte se sr*čkama, život je strašně krátký,“ pronesl s laskavým humorem Maršálek.

Pozitivní i negativní komentáře

„Pan Maršálek byl rozhodně nejzajímavější a nejzábavnější účastník letošní StarDance. Škoda, že neumí o chlup lépe tančit, určitě bychom se dozvěděli ještě něco dalšího zajímavého. Fakt je mi to líto, že už končí,“ napsala uživatelka Lucie. „Oba jsou sympaťáci, ale ostatní páry jsou lepší,“ napsala Jarka. „Pomalu se rýsovalo, že musí pan Maršálek končit, závěr byl na úrovni,“ uvedla Jaroslava.Pan Josef má můj obdiv především za to, že do této soutěže vstoupil. Předal mnoho pozitivní energie prostřednictvím obrazovky,“ napsala Eva.

Na sociálních sítích se však našli i tací, kteří jsou s jeho odchodem spokojení. „Teda moc jsem ho nemusela, ale ten proslov měl na jedničku,“ okomentovala Marta. „Bylo na čase,“ myslí si Jaroslav. „Měl vypadnout. Jako první,“ nebere si servítky Ladislav.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy