Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Konec manželství: Prachař sbalil Denisu Dvořákovou, Agáta řekla eXtra, co ona na to

Jakuba už to moc netankuje.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 12 fotografií
rozvod
Manželství Agáty Prachařové (34) a Jakuba Prachaře (36) je podle všeho definitivně minulostí. I když ještě nedošlo k rozvodovému řízení, už teď je jasné, že jejich vztah je u konce. Jakub už má zřejmě několik měsíců novou partnerku. Agáta se exkluzivně vyjádřila pro eXtra.cz, co si o rozpadu rodiny myslí....

Manželství Agáty a Jakuba Prachařových si prošlo mnoha drsnými zkouškami. Figurovaly v něm četné nevěry na obou stranách. Špatné momenty se střídaly s těmi nádhernými, kdy oba dávali všem najevo, jak se milují. Ale jak se lidově říká, tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne.

S informací o novém vztahu Jakuba přišel jako první Blesk. Deník zamilovanou dvojici nachytal, jak se vedou ruku v ruce z koncertu. Jakub se zřejmě zamiloval už před nějakou dobou. Jeho novou láskou je úspěšná topmodelka Denisa Dvořáková (28). K partnerskému vztahu se odmítli vyjádřit a obrnili se hradbou mlčení, nicméně se nijak neskrývají.

Oproti tomu Jakubova stále ještě manželka poskytla eXtra.cz exkluzivní vyjádření. "Já se musím starat o děti, na tohle nemám čas," řekla Agáta a dala najevo, že jí rozpad manželství bolí, ale na prvním místě jsou její děti

"Nebudu odpovídat na každý jeden dotaz, který mi v posledních dnech chodí. S Jakubem jsme v kontaktu a věci, které mezi námi jsou řešíme a budeme řešit jedině spolu. Některé události nejsou vždy úsměvné, zvlášť s ohledem na děti, ale podobné situace se prostě dějí. Jsem si jista, že jakýkoliv vývoj věcí mezi námi proběhne v klidu a tak, abychom oba zůstali v životě Mii a Kryšpína."

Všem je tak už nad slunce jasné, že šestileté manželství, o kterém si všichni mysleli, že přežije všechno, se skutečně rozpadlo. Musel by se stát zázrak. Ale to si nejspíš nemyslí ani Agáty maminka, herečka Veronika Žilková, která nedávno uvedla, že Agáta se s Jakubem rozvádí.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy