Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

KONEC LÉTA V ČESKU: Dnes si užijte tropy, ty další přijdou až za rok!

Dnes si ještě užijeme letní počasí.
Zdroj: profimedia.cz
Vysoké teploty si zřejmě tento týden užijeme naposledy jenom dnes. Od zítřka by se totiž mělo výrazně ochladit. Venku to bude vypadat spíš jako na podzim a teploty klesnou až pod 20 stupňů. Dalo nám léto definitivní vale?

Dnes bude ještě letní počasí a teploty budou atakovat tropickou třicítku. Bude jasno až skoro jasno a celý den bude svítit sluníčko. Pokud jste tedy vyrazili k vodě, užijete si ještě krásný letní den. Během odpoledne a večera se ale mohou objevit přeháňky a bouřky, které budou postupovat od západu.

V úterý bude počasí chladnější než dnes. Teploty vyšplhají jenom na 24 stupňů. Na Moravě a ve Slezsku si ale ještě užijete sluníčka a letního počasí. Teploty dosáhnou až na 29 stupňů, takže vám letní radovánky nemůže nic překazit. V celé České republice se ale mohou objevit přeháňky.

Ve středu se ochladí výrazně a venku bude spíš podzim. Teploty klesnou pod 20 stupňů a vyšplhají maximálně na 19 stupňů. V noci se budou teploty pohybovat kolem 8 stupňů. Navíc bude celý den pršet. Vypadá to, že léto si dalo na chvíli pauzu. Vytáhneme nejspíš ze skříní teplejší oblečení a nezapomeňte mít při ruce deštník nebo pláštěnku.

Ve čtvrtek bude podobné počasí tomu středečnímu. Bude ale ještě trochu chladněji. Teploty se budou pohybovat mezi 14 a 18 stupni, noční klesnou až na 7. K večeru by ale mělo přestat konečně pršet. Od opalování si tak na pár dní odpočineme.

Podzimní počasí vydrží až do pátku. Teploty vyšplhají maximálně na 19 stupňů, takže necháme vytažené svetry. Můžeme očekávat déšť a přeháňky. Víkendové počasí by mělo být zase letnější. Oteplí se a počasí bude velmi příjemné. Teploty vyšplhají zase až na 25 stupňů.

Související články

Další články