Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Konec lásky ze StarDance: Emanuele Ridi a Lucie Hunčárová se rozešli

+ Dalších 10 fotografií
Rozchod
Lucie Hunčářová (33) a Emanuele Ridi (45) byli ostře sledovaným párem. Dali se totiž dohromady v osmé řadě StarDance. Ale ne všechno trvá navěky, stejně jako jejich láska. O konci jejich vztahu se už několik dní spekulovalo, až teď je však poměrně zjevné, že někdejší hrdličky už spolu skutečně nejsou.

Byla to láska jako trám. Emanuele Ridi a Lucie Hunčářová se poprvé potkali během natáčení osmé řady StarDance. Zamilovali se do sebe a Lucie kvůli tomu opustila tehdejšího kolegu a zároveň partnera Jana Ondera (33). Ridi, který se proslavil pořadem S Italem v kuchyni, pro změnu odešel od manželky Jany, s níž má syna.

Podle spekulací z minulého týdne to vypadalo, že se pár rozešel, to ovšem oba vyvrátili v rozhovoru.. Dnes se zdá ale vše naprosto jinak. Italský milovník poskytl eXtra.cz vyjádření, ve kterém konec velké lásky v podstatě sám naznačil. „Sledujte mé stránky. Vydám prohlášení. Do té doby nic nekomentuji,“ řekl nám Ridi.

Je tedy velice pravděpodobné, že se Emanuele a Lucie opravdu rozešli. Proč a co se mezi nimi stalo, ale zatím zůstává tajemstvím.

Mohlo by vás zajímat

Další články