Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Konec lásky: Jeden z nejsledovanějších youtuberů je opět single. Chce poznat své pravé já

Zdroj: Foto gogomantv
+ Další fotografie
rozchod

Youtuber Gogo, který patří mezi nejsledovanější slovenské youtubery, se rozešel se svou partnerkou Lucy. GoGo o svém rozchodu informoval na Instagramu.


"Slyšeli jste někdy frázi: Milujeme se, ale už nedokážeme být spolu? Touto formou vám chci oznámit, že jsme se s Lucy před nějakým časem rozešli, ale nevymazali navzájem ze svých životů." Těmtito slovy oznámil na Instagramu slovenský Youtuber GoGo, že se rozešel se svou partnerkou a rovněž youtuberkou LucyPug. K rozchodu mezi touto dvojicí nedošlo poprvé. Veřejně se rozešli už v roce 2017.

"Považuji to za obrovské štěstí, že jsme se o tom dokázali otevřeně pobavit jako dva dospělí lidé, předtím, než by to přerostlo do něčeho nepříjemného, nedejbože kdybychom si začali dělat zlé věci, ztratili vůči tomu druhému respekt a spálili mosty," pokračoval ve svém textu youtuber, který se ve svých videích věnuje především gamingu.

Jak dál píše GoGo, k Lucii bude i nadále chovat úctu a vděk, protože s ní podle svých slov prožil velkou část života a zároveň ho "obohatila a posunula dál", přičemž z něj měla vytvořit lepšího člověka.

"Nyní je nejlepší čas, dokud jsme oba mladí, poznat své pravé já, zamakat na sobě a posunout se dál, na level s kterým vám, věřím, ještě oba vyrazíme dech. Ani kamarády, ani komunity si dělit nebudeme.... tak vám chci jen vyjádřit obrovský vděk, že jste tu dodnes s námi," zakončil GoGo svůj text s přáním, aby média současnou situaci nezneužívala vůči čerstvě rozejité dvojici.
Související články

Další články