Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Konec lásky jako trám: Laduška z Like House se rozešla s o 10 let starším rapperem

Zdroj: foto Lada Horová
+ Dalších 6 fotografií
rozchod

Účastnice reality show Like House Lada Horová (18), známá spíše jako Laduška, ještě nedávno zářila vedle o deset let staršího rappera Kryštofa Peukera, dokonce se spekulovalo o jejich zásnubách. Z lásky ovšem nakonec sešlo a Laduška se svěřila, že již netvoří pár. Důvod rozchodu byl běžný.

"Ahojky chtěla jsem se tomu tak nějak vyhnout, ale cítím trošku povinnost se vám k tomu vyjádřit, chtěla bych vám jenom říct, že spolu s Kryštofem už nejsme," uvedla v úvodu Lada Horová alias Laduška, která se proslavila v reality show Like House. Podle svých slov s o deset let starším raperem z ATMO Music již udržují pouze přátelský vztah.

Budeme si rozumět jako kamarádi

"A chtěla bych vás tímhle taky poprosit, abyste trošku respektovali moje soukromí. Také bych vás chtěla poprosit o to, abyste nepsali hnusné zprávy, jak mně, tak Kryštofovi, protože jsme kamarádi a řekli jsme si, že si prostě budeme rozumět víc jako kamarádi, jsme asi moc stejný na to, abychom spolu byli ve vztahu," dodala půvabná brunetka na svých sociálních sítích, kde jí pod příspěvkem podpořil i její kamarád Adam Kajumi. "Zůstaň silná, jsme tu pro tebe," uvedl.

S raperem Kryštofem Pukerem se seznámili ještě během natáčení show Like House, kdy společně se zpěvákem Sebastianem Navrátilem zavítali do vily influencerů a mezi Laduškou a Kryštofem to zřejmě pořádně zajiskřilo.

Láskou se později netajili ani na sociálních sítích, Laduška vystupovala se svým bývalým partnerem dokonce i na koncertech, kde si s ním několikrát zazpívala zamilovaný duet. Později se spekulovalo i o jejich zásnubách, které ale nikdy nepotvrdili.


Související články

Další články