Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Konec lásky Dary a Rytmuse: Unikla jejich ROZCHODOVÁ HÁDKA, zpěvačka si nebere servítky!

Jak to tedy bylo?
Zdroj: profimedia
+ Dalších 50 fotografií
Mediálně hodně propíraný rozchod Dary Rolins (45) a Rytmuse (41) nabírá na obrátkách a přicházejí stále nové informace. Naše redakce se nyní dostala k člověku, ke kterému od hlavní aktérky unikla finální drsná konverzace končícího páru. A je to husté psaní!

„Neuvidíte nás plakat ani na sebe házet špínu. Žádná není. Rozcházíme se v míru. A právě proto, že jsme si tak extrémně blízcí, bylo těžké si už před pár měsíci přiznat, že se náš vztah unavil a je konec,“ uveřejnila za oba vyjádření na Instagramu zpěvačka Dara Rolins. Věříme, že Rytmus to aspoň dostal k nahlédnutí.

Jenže, jak už to tak bývá, realita jejich rozchodu je poněkud drsnější.

„O tom, že jdou od sebe, jsem věděl už čtyři dny. A mrzí mě to. Dara si spletla číslo a místo svému manažerovi poslala mně omylem jejich vzájemnou konverzaci,“ překvapil nás Albín Balát, začínající moderátor, jak se k drsné hádce mezi dvojicí dostal.

Zprávy prý ale neuveřejní už proto, že by se patrně dopustil trestného činu, navíc na to také přísahal Rolins. „Můžu vám jen říct, že je to tvrdé. To kdyby lidé viděli! A řekněme, že Dara umí být velmi rázná,“ doplnil.

Dvojice, která je pro média zajímavá asi hlavně ve chvílích rozchodu, jinak moc ne, sice použila ve vyjádření slova o bolestivém konci, jenže tak úplně to pravda nebude. Aspoň ze strany Dary.

Její dny totiž mezitím svou přítomností začal oplodňovat vysekaný mladý fešáček David.

Související články

Další články