Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

KONEC LÁSKY? 4 důvody, proč se nevinná Plíšková rozejde se seladónem Hrdličkou

Karolína má podle většiny lidí na víc než jen na metrosexuála Hrdličku.
Zdroj: Profimedia, Instagram
+ Další 4 fotografie
Když se před více jak půl rokem dali dohromady, nikdo jejich lásce nevěřil. Nakonec to ale vypadalo, že se bouřlivák Michal Hrdlička vedle bohaté tenistky Karolíny Plíškové přeci jen zklidní. Jenže opak byl pravdou. Ani čistá láska ho nezměnila. Sice ho sexy sportovkyně vzala na milost, ale je jen otázkou času, kdy Karolína řekne DOST!

Mnoho lidí nemůže Michalu Hrdličkovi přijít na jméno. Jejich nenávist se prohloubila poté, co se namachranovaný sporťák namol opilý producíroval ve Varech a líbal všechno, co neuteklo na strom. Za to obrovské ponížení jeho partnerky Karolíny Plíškové ho národ odsoudil a diví se té nevinné dívce, že mu dala ještě druhou šanci.

Jenže přeci jen ani její trpělivost není bezedná a my vám přinášíme 4 důvody, proč nakonec jejich vztah stejně krachne. A to ji může nagelovaný seladón snést i modré z nebe.

1. Mejdanový typ

Před Karolínou hraje na největšího slušňáčka, který se přeci jen trochu s kamarády opil, ale nechtěl jí ublížit. Ale kolik takových mejdánků už muselo proběhnout nebo proběhne bez dohledu médií, a tudíž se to Karolína ani hned nedozví? Těch musí být bezpočet, jenže ono to jednou vše vypluje na povrch, to bude ještě krásná sportovkyně koukat, koho si to hřála na prsou. On si totiž Michal myslí, že když má peníze, tak si může dovolit vše. Jenže aby se nemýlil.

2. Jeho nafrněná povaha

Hodně lidí nemůže překousnout jeho chování, které je někdy arogantní. Ano, každý víme, že má bohaté rodiče, souložil s Borhyovou, ale to mu přeci nedává právo se povyšovat nad lidi a myslet si o sobě, že je ta největší hvězda. Kdyby neprožil románek s blond moderátorkou, tak po něm neštěkne ani pes. Jenže nagelovaný frajírek si asi myslí něco jiného. Sice se před Karolínou určitě tváří kamarádsky a láskyplně, že miluje celý svět, tak už jen z jeho očí poznáte, že jeho ego bude hodně vysoko.

3. Povedení kamarádíčkové

Všichni víme, že se pohybuje v dost zvláštní partě z Jesenice. S těmi byl taky ve Varech. Třeba takový Jakub Malina, který randil s Eliškou Bučkovou, a jeho táta sedí za podvody, to je taky kapitola sama o sobě. Další týpek, co si myslí, že snědl všechnu moudrost světa, když se narodil do zlaté kolébky, a může si ke všem dovolit vše, co se mu zlíbí. Sama Eliška by mohla vyprávět, jak se k ní choval jako ke kusu hadru. A v takovém prostředí se určitě v budoucnu přeci Karolína pohybovat nechce.

4. Budoucnost

Tenistka má ještě závratnou kariéru před sebou. Létá po světě, vydělává velké peníze a rozhodně zatím nepomýšlí na to, že by se tady usadila. Jenže Michalovi nezbyde nic jiného než se stát přítelem na plný úvazek a cestovat s Karolínou nebo jí udělat dítě, aby si ji k sobě připoutal. S tím druhým případem má zkušenosti už od Lucky Borhyové, ale tam to dopadlo fiaskem. Je jen otázkou času, kdy Karolína prozře a sama si uvědomí, že s pařmenem Hrdličkou to nemá budoucnost, protože jí tady nezajistí takové zázemí, které by potřebovala, když se vrací z dalekých cest.

Sice jsou teď milenci na dovolené ve Francii a Hrdlička si má svou lásku udobřovat po opileckém fiasku ve Varech, ale tahle láska podle všeho před oltářem neskončí. Uvidíme, jak dlouho bude mít tenistka Plíšková trpělivost se svým milencem a bude mu trpět jeho noční tahy s kamarády a muchlování s cizími děvčaty.

Související články

Další články