Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Konec krále noční Prahy? Sámer Issa chystá velké překvapení, konečně dospěl a přestal blbnout

Zdroj: Ivan Pithart/Alza

Dlouho jsme o něm neslyšeli a ani nebyl moc nikde vidět, dokud se tento týden nezjevil na otevíračce nového klubu v Holešovicích, kam však přišel skoro jiný člověk.

Sámer Issa (29), asi naše nejvýraznější hvězda vzešlá ze SuperStar (Aneta Langerová sice zpívá lépe, ale je zapikolovaná mimo světla šoubyznysu), se pro tento rok dost výrazně umlčel. Žádné megavečírky v jeho stylu, kdy se z něj stal král Václaváku, žádné provokativní klipy.

Upozornil na sebe akorát dost nepovedeným karaoke vystoupením ve známém pražském baru, do něhož ho nejspíš navezl jeho neschopný management, který si za to, doufáme, nalil kyselinu na hlavu a šel sjet autem ze skály.

Tento týden se nám ale ukázal nový Sámer, plný nových nápadů, nové chuti dělat úplně něco jiného, než na co jsme doposud byli zvyklí, starší, uvědomělejší a s novými vlasy. Skoro jako Jared Leto, ještě mu chyběly tmavě podmalované oči.

A slibuje neotřelost, s jakou jej uvidíme na prahu třicítky. Má na čase. Už to není kluk, co by se měl nechat vláčet špatnými našeptávači ve svém okolí, a s hudbou by už měl oslovit i starší publikum.

Související články

Další články