Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Konec KOKAINOVÉHO krále v ORDINACI? Tohle je už hodně na hraně!

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
Primář Mára bude bojovat v Ordinaci v růžové zahradě o život! Jak tohle dopadne?

Po Valérii Zawadské, jejíž postava v průběhu tohoto týdne zemřela, končí v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 další výrazná postava. Primář Mára, kterého hraje Robert Jašków, neukočíruje svoji drogovou závislost na kokainu.

„Mára si pod stresem z hromadné výpovědi většiny doktorů a sester na chirurgii dopřeje víc kokainu, než jeho tělo unese. Zkolabuje a musejí ho oživovat. Podaří se ho zachránit, ale jako primář Mára skončí,“ odkryla linku příběhu TV Nova s tím, že scenáristé podepsali definitivní ortel nad postavou, a tudíž i hercem Robertem Jaškówem. Ten v Ordinaci definitivně končí.

„Hrál jsem už různé úchyly, sexuální devianty nebo opilce, ale feťáka ještě ne. On to teda není typický feťák s rozpíchanýma rukama, současně je to schopný lékař a chlap s mozkem. Musím přiznat, že mě Mára bavil hodně,“ popisuje s nadšením svoji postavu problémového primáře Jašków.

Co je jednou jisté, je to, že tento výrazný herec se rozhodně v budoucnu neztratí. V poslední době se doslova roztrhl pytel s různými kriminálkami a podobně. A tam, jak už asi tušíte, je deviantů a úchylů potřeba vždycky hodně

Související články

Další články