Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Konec kariéry! Poláci mají o osudu těhotné Ewy Farné jasno

+ Dalších 116 fotografií
Zpěvačka Ewa Farna (25) pomocí písně oznámila, že je těhotná. Na miminko se také velmi těší její manžel Martin. A polští novináři začali spekulovat, že Ewa ukončí kariéru a bude z ní žena v domácnosti.

Na začátku týdne Ewa šokovala fanoušky, když pomocí songu přiznala, že je těhotná. A fanoušci hned začali spekulovat, že se na zpívání vykašle. Nejdál zašli polští novináři. Podle portálu plotek.pl se chce Ewa věnovat rodině a zpívání dává k ledu.

Ewa Farna (25) je na ne nyní pořádně naštvaná. Tentokrát nespílá českým novinářům, ale zlobí se na jejich polské kolegy.

"Chci vás všechny uklidnit. Čekala jsem, že jak se něco takového zveřejní, lidé mi začnou psát nesmysly. Kariéru nekončím. Naopak. Žiji v Česku už od narození a nikdy jsem nebydlela v Polsku,“ vzkázala Farna na instagramovém účtu, co si o Polácích a jejich hypotézách myslí.

Související články

Další články