Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Konec kariéry? Karlos Vémola ruší kvůli zdraví zápas: Terminátor doufá v zázrak

Karlos se Mariánkově výzvě vysmál.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
oktagon

Velmi očekávaná bitva MMA zápasníka Karlose "Terminátora" Vémoly (36), který se měl postavit na turnaji Oktagon 30 svému rivalovi Samuelovi "Pirátu" Krištofičovi, se neuskuteční. V dojemném videu Karlos uvedl, že se potýká se zdravotními problémy. "Na povrch to vypadalo okay, ale uvnitř je to opravdu zlé. Mohu doufat jen v zázrak," vysvětluje.

"V neděli jsem kontaktoval Oktagon, že mám výsledky rezonance, kde jsou velice špatné zprávy. Co se týče ruky, vypadá to velice špatně. Na povrch to vypadalo dobře, ale nehojí se to. Ten ligament (vaz) se prostě nehojí a odumírá," sděluje MMA bijec Karlos Vémola ve svém vyjádření.

Také reagoval na "silácké video" jeho rivala Piráta, který pouhé dva dny po výsledcích rezonance Karlose oznámil, že jdeme zápasit a vítěz bere všechno.

"Co jsem tuto zprávu Oktagonu sdělil, dva dny potom vyjelo silácké video od Piráta, jdeme zápasit, vítěz bere všechno. Možná to je náhoda, možná se špatné zprávy nesou rychle. Udělejte si svůj obrázek, já mám svůj," uvádí Vémola. "Je prostě strašně zajímavé, že celé týdny mlčel, neřekl vůbec nic, a pak nahraje video, kde říká, že se chovám jako debil před dvěma národy."

Návrat je v nedohlednu: Oktagon hledá náhradu

"Karlíto bohužel bojovat nebude, věřte mi, že nikoho to nemrzí více než mě, že v O2 areně nebudu. Ale to neznamená, že to nebude skvělý galavečer, že Oktagon za mě nenajde skvělou náhradu. Moc mě to mrzí vůči fanouškům. Nemám žádné vyhlídky, kdy budu bojovat, jestli vůbec někdy ještě budu bojovat. Dostal jsem ortézu na další dva měsíce, potom se rozhodne, co dále s mojí kariérou. Mohu doufat jen v zázrak. Pořád věřím, že se vrátím. Můj návrat je v nedohlednu," dodal v dojemném videu Karlos Terminátor Vémola, který se tak turnaje Oktagon 30, jenž se má uskutečnit 30. prosince, jako zápasník nezúčastní.

Organizace Oktagon tak akutuálně pro Piráta shání nového soupeře. "Mrzí nás to, ale zdraví je na prvním místě. Dělali jsme všechno, aby byl Karlos Vémola v pořádku. Raději ale ať vynechá jeden zápas a předvede deset dalších. Přejeme mu jen to nejlepší a co nejrychlejší uzdravení. Už brzy představíme náhradu," vyjádřili se promotéři organizace Oktagon MMA.


Související články

Další články