Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Konec jedné pohádky o hollywoodském manželství: Catherine Zeta-Jones a Michael Douglas se rozvádějí

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Psali jsme o tom už před půl rokem, ale nakonec to vypadalo, že se dají opět dohromady a překonají manželskou krizi. Nestalo se tak a chystá se proto další velký hollywoodský rozvod.

Michael Douglas (68) a jeho žena Catherine Zeta-Jones (43) již žijí odděleně a nic jim nebrání rozdělit si majetek, péči o děti a prodat společný dům. Zatímco dřív se spekulovalo o tom, že největší překážkou je hlavně věk, nakonec se ukázalo, že Michael nedokáže zvládat nemoc své ženy.

Což je trochu smutné vzhledem k tomu, že s Catherine spolu zvládli Michaelovu zhoubnou rakovinu hrtanu, ale bipolární porucha Catherine není zase nic, na co by se umíralo. Catherine se dobrovolně nechala zavřít do léčebny, aby jí pomohli, ale psychická porucha, kterou spíše znáte pod jménem maniodepresivní psychóza, kterou trpěl třeba i Miloš Kopecký, nakonec manželství slavného hereckého páru ukončila.

Pro Douglase to bude již druhý rozvod a starý bard tak asi zůstane na stará kolena sám. O Catherine se bát nemusíme, velšská herečka pomotala hlavu všem mužským partnerům, se kterými se kdy objevila v nějakém filmu.

Související články

Další články