Iva Pazderková v posledních měsících nadzvedla ze židle nejednoho svého fanouška. Dříve lidé Ivu doslova zbožňovali jako blbou blondýnu, která svými příběhy bavila široké publikum. O tom, že je to schopná žena, nemusí být vůbec řeč.

Kromě moderování se věnuje zpěvu, vydala novou desku a herectví jí také není cizí. Celé se to nějak začalo kazit tím, když tahle zrzka začala dělat porotkyni v pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas.

Hodně lidí jí začalo vyčítat, že se před kamerou chová hystericky, je afektovaná a za každou cenu se snaží být vtipná, což má za následek akorát to, že je maximálně trapná. Také se bývalým fanouškům Ivy nezdálo, že v soutěži dostává mnohem více prostoru než samotní soutěžící.

Dávali jí to sežrat hlavně v komentářích na sociálních sítích. A tak Iva udělala to, že si jednoduše svůj Facebook smazala a tím samozřejmě rozohnila ještě mnohem více lidí. Takže nastal nejspíše ten pravý čas opustit na chvíli Česko.

Pazderková se vydala za velkou louži do Chicaga a podle fotek je vidět, že jí to hodně svědčí. U Ivy jsme většinou zvyklí na to, že postuje na Instagram fotky, kde je nenamalovaná a vypadá jako taková malá šmudla.

Ovšem nyní všem vyrazila dech. Upravené vlasy, sexy výraz, rtěnka. Takhle moderátorku rozhodně neznáme. Doufáme, že si Iva v Americe odpočine, načerpá nových sil a po návratu do Česka opět předvede svůj starý dobrý humor.