Oblíbený český youtuber a bavič na internetu Karel alias FattyPillow (tlustý polštář) si vyslechl od doktorů tolik nemocí a psychických poruch, způsobených do značné míry i jeho nadváhou, že se rozhodl konečně konat!

Našel si trenéra, začal cvičit a dodržovat správnou životosprávu. A populární youtuber se těšil z prvních pokroků a výsledků, které se za krátkou dobu dostavily. Z váhy 184 kilogramů se úsilím a pevnou vůli dostal na 164 kg! Což je krásných 20 kg, teď je ale jeho hubnutí a pevná vůle v ohrožení!

Jak sám prozradil, v poslední době na to úplně kašle. Od vánočních svátků si dopřával víno, cigarety a zřejmě i nějaké to nezdravé jídlo. I když jeho váha zůstává pořád stejná a kila navíc se zatím na váze neukázala, sám je z toho tak trochu zklamán.

„Hodně dnů jsem teď zevlil, nedával jsem si do těla jako předtím, pil jsem víno a kouřil cigarety. Pár dní na tom vínu a cigaretách mi vůbec nepomohlo a nemám z toho dobrý pocit. Teď si zažívám to, co si zasloužím.“

Vypadá to ale, že Fatty chce nadále pokračovat ve své cestě a nehodlá to vzdát. Uvidíme, jak se jeho cesta za novým tělem vyvine dál.