Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Konec filmu 365 dní naštval diváky: Herečka Anna Maria Sieklucka řekla, co bude dál

Konec filmu 365 dní naštval diváky: Herečka Anna Maria Sieklucka řekla, co bude dál
Zdroj: Next Film
+ Dalších 10 fotografií
pokračování
Erotikou nabitý trhák 365 dní je aktuálně nejsledovanějším snímkem ve vodách českého Netflixu. Polský trhák, který množstvím žhavých scén hravě strčí do kapsy i trilogii Padesát odstínů, neměl úplně nejradostnější konec. Herečka Anna Maria Sieklucka (28), která si zahrála hlavní postavu Lauru Biel, nyní divákům dává naději na lepší scénář.

Erotický snímek 365 dní pojednává o úspěšné hotelové manažerce jménem Laura Biel, které se život obrátí vzhůru nohama, když ji na dovolené na Sicílii unese Massimo Torricelli, mladý gangster, kterému se zjevila ve chvíli, kdy viděl umírat svého otce. Ten jí dá 365 dní na to, aby se do něj zamilovala.

Diváci si snímek užívali nejen kvůli nespočtu velmi žhavých scén, ale i díky samotným představitelům hlavních rolí. Italský krasavec Michele Morrone a neprvoplánově nádherná polská herečka Anna Maria Sieklucka dokázali své postavy zahrát na jedničku. Pokud diváky něco přece jen naštvalo, byl to konec.

Spoiler

Pokud jste snímek neviděli a nestojíte o vyzrazení děje, následující řádky zřejmě nebudou pro vás. Jak se dalo od erotického filmu očekávat, hlavní hrdinka Laura se do mafiána Massima nakonec skutečně zamilovala. Aby pár svůj vztah stvrdil i něčím jiným než neustálými radovánkami na všemožných místech, požádal Massimo svou milou o ruku.

Zápletka by byla moc jednoduchá a podobná klasickým romantickým filmům, kdyby se nakonec přeci jen něco nepokazilo. Massimo jakožto gangster musí počítat s tím, že on a jeho blízcí jsou neustále v ohrožení života. Když auto s Laurou na konci filmu zajede do tunelu, ze kterého už nevyjede, diváci mají za to, že hlavní hrdinka zemřela. Zdání ale klame a nesmí se zapomínat na to, že snímek byl natočen podle knižní předlohy a ta má ještě další dva díly.

Pokračování

Herečka Anna Maria Sieklucka, která si zahrála Lauru, promluvila o tom, že prvním snímkem příběh hlavní hrdinky a italského gangstera neskončil. „Letos pokračování natáčet nebudeme, kvůli pandemii nemůžeme jet do zahraničí, kde se velká část filmu odehrává,“ řekla na svém Instagramu.

„Musíte být trpěliví a čekat. Ještě nevíme, kdy bude možné se do natáčení pustit,“ dodala Anna Maria. Z toho jasně vyplývá, že pokračování je v plánu, a dokonce bylo v plánu ještě předtím, než vůbec vyšel první film. Příběh Laury a Massima tak domnělou vraždou v tunelu nekončí a fanoušci se mohou těšit na o mnoho šťastnější scénář.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy