Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Konec egyptského vězení: Kramný pojede brzy domů. Co ho tam čeká? Hlavně dluhy

Petr Kramný s rodinou.
Zdroj: reprofoto tn.cz

Šedesátidenní lhůta, během níž nesměl opustit Egypt, se blíží ke konci. 3. října vyprší Petru Kramnému (36) nedobrovolné vězení na hotelu a bude moct konečně jet domů. Otázka je, jestli se tak stane.

Lajdáčtí egyptští vyšetřovatelé, kteří nedokázali za dva měsíce dokonce ani zjistit, co Moniku (†36) a dceru Kláru (†8) zabilo, se totiž ještě nevyjádřili ke konci lhůty a Kramný tak pořád neví, jestli ho 3. října pustí domů.

Tam ho čekají stejně jen dluhy. Někdo musel zaplatit pohřeb jeho ženy a dcery, otázka také je, jak se k ceně za jeho pobyt postaví cestovka, se kterou vyjel do Egypta a jež mu právě teď platí ubytování na hotelu. Není totiž jisté, že pokud by mu úřady nucený pobyt v Egyptě prodloužily, nemusela by už na sebe brát další náklady.

A ministerstvo zahraničí Kramnému nepomůže, český občan tedy ani neví, jestli nakonec neskončí na ulici a co s ním vůbec bude. Proč odpovědný úřad odmítá pomoci člověku, který je v nesnázích, to je záhada. Asi si nějaký náměstek nakoupil moc chlebíčků a nezbylo by na odměny pro jeho sekretářku.

Související články

Další články