Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Konec další velké lásky: Zpěvačka Adele (31) podala žádost o rozvod

+ Dalších 5 fotografií
konec manželství
Zpěvačka Adele (31) hází ručník do ringu. Popová hvězda totiž právě požádala o rozvod a po sedmi letech opouští svého manžela Simona Koneckiho. Manželé spolu vychovávají šestiletého syna Angela.

Popová zpěvačka Adele se rozhodla ukončit manželství. V úterý podala žádost o rozvod. Po sedmi letech společného partnerství opouští manžela Simona Koneckiho, informoval server TMZ.

Adele má společně se Simonem jedno dítě. Syn Angelo má už šest let a oba se nechali slyšet, že ho láskyplně vychovávají a budou v tom pokračovat. Pro Adele konec jejího vztahu trvá už delší dobu. Již v dubnu sama zpěvačka oznámila, že se od manžela odloučila.

Zpěvačka si chrání své soukromí jako oko v hlavě a vztah se Simonem drží dál od veřejné pozornosti už od doby, kdy spolu začali randit v roce 2011. V říjnu 2012 pak porodila syna Angela.

Naposledy byl pár spatřen na veřejnosti společně v únoru, když se dostavili na koncert Eltona Johna, který se konal v LA.

Mohlo by vás zajímat

Další články