Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

KONEC! Celeste Buckingham oznámila, že její láska NEVYDRŽELA! Co se stalo?

+ Dalších 22 fotografií
rozchod
Slovenská zpěvačka Celeste Buckingham (24) už netvoří pár s podnikatelem Alešem Mlátilíkem (42). Celeste o rozchodu poprvé promluvila ve vysílání televize Markíza. A jsou to bohužel slova plná bolesti.

„Ďakujem za všetko, láska. Bohužiaľ, každá dobrá vec musí raz skončiť. Ďakujem za krásny rok. Prajem ti len to najlepšie, najmilšie a najkrajšie. Nech je tvoj život aj naďalej plný lásky a šťastia,“ téměř plakala Celeste Buckingham (24). Rozhodli jsme se, že její slova nebudeme překládat do češtiny, protože ve slovenském jazyce její vzkaz působí opravdu velmi emotivně.

Podobně se vyjádřil také její přítel Aleš. I on přiznal, že je konec a že ho to velmi mrzí. Na větší závazky prý nebyl zcela připraven.

Celeste se sympatickým a movitým podnikatelem chodila od června 2018. Poznali se během show X Factor. Ještě během zimy si pár vyznával lásku. Co se tedy mohlo stát? Fanoušci zatím nic nechápou. Zdá se, že Celeste chtěla vztah posunout dál, ale Aleš to odmítal…

Mohlo by vás zajímat

Další články