Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Konec boubelky Ewy Farné? Vypadá to, že pořádně zatočila s přebytečnými ki­ly!

+ Dalších 29 fotografií
Ewa Farna (24) je nepochybně talentovaná česká zpěvačka původem z Třince, ale kila navíc jí zbytečně ubírají na kráse. Kromě nadváhy ji také osobní stylista navléká do příšerných modelů, které zbytečně zvýrazňují její nedostatky. Teď to ale vypadá, že to má Ewa pevně v rukou, a rozhodla se všem ukázat, že na to má!

Už ji přestalo bavit mít boky jako skříň? Ewa Farna (24) totiž, zdá se, jde do sebe, a nehodlá nadále poslouchat, jak příšerně vypadá na svých koncertech. Ukázala se v slušivém modelu, který byl sice barevný, přesto však celkem decentní a hlavně zakryl všechny nedostatky.

Na první pohled si ale také můžete všimnout, že je o něco málo hubenější a to hlavně v oblasti stehen, ale i v obličeji. Je zde také velká pravděpodobnost, že promluvila do duše svému stylistovi, nebo ho dokonce nahradila někým, kdo tomu, co dělá, rozumí.

Ewa se zkrátka konečně začíná podobat svému starému já. Pokud jí to vydrží, výsledky se dostaví rychle a do příštího léta z ní může být opravdu sexy kočička, která bude muset obměnit šatník, jelikož se do svých momentálních kousku vejde klidně dvakrát.

Mohlo by vás zajímat

Další články