Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Koncert u vás doma: Vystoupení oblíbené kapely MYDY! sledujte právě nyní na eXtra.cz

+ Dalších 6 fotografií
live
Česká electroswingová skupina MYDY!, která na podzim svůj název zkrátila z původního Mydy Rabycad, právě nyní koncertuje na internetu. Jedná se o vystoupení v rámci projektu Kultura do domu. Přímý přenos sledujte na eXtra.cz nebo přímo na našem Facebooku.

Kultura do domu pokračuje a přichází i na eXtra.cz. Ve středu večer hraje pro svoje publikum domácí stálice MYDY!, která se sama řadí do žánru glamtronic. Znamená to fúzi electroswingu a dalších stylů elektronické hudby, kterou sama nazývá glamtronic.

Ačkoliv na podzim zkrátili svůj název z původního Mydy Rabycad, českému publiku není třeba je příliš představovat. Kromě ČR za sebou mají koncerty v USA, Jižní Koreji, Egyptě a mnoha dalších zemích, představili se také na jednom z nejslavnějších světových festivalů Glastonbury ve Velké Británii.

Na podzim vydali novou desku Numbers, kterou pokřtili v narvaném Fóru Karlín. Teď měli brázdit republiku na jarním turné, koronavirus byl ale proti. Proto vystoupí online a navíc pouze v původní čtyřčlenné sestavě.

Exkluzivní show z pražského Rock Café vysíláme právě nyní také na našem facebookovém profilu.

Jaké koncerty uvidíte na eXtra.cz příště:

  • 10.4. Gipsy.cz
  • 14.4. Brass Avenue
  • 16.4. Už jsme doma
  • 4.5. Best of CZ Slam

Související články

Další články