Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Koncert u vás doma! Vysíláme živě show kapely Už jsme doma

Už jsme doma
Zdroj: Už jsme doma - archiv
Kultura do domu
Pro všechny, kteří ohrožují své životy v první linii, aby zachránili druhé, pro všechny dobrovolníky, kteří šijí roušky či pomáhají jiným způsobem, i pro všechny ostatní, kteří musí trávit svůj čas doma dnes hraje v rámci projektu Kultura do domu kapela Už jsme doma! Startujeme v 18 hodin na webu eXtra.cz a na našem facbookovém profilu.

Jak v České republice, tak v zahraničí není podobná hudba, jakou Už jsme doma hraje, k nalezení. Je punkově divoká, naléhavá, zároveň kompozičně náročná, do detailu propracovaná s nadčasovými texty. Typický je zvuk trubky, sbory, neuvěřitelné tempo a živá vystoupení, jež oplývají silnou energií. Snad i proto s nimi jejich publikum nestárne.

Ač se pro neznalce může zdát jejich hudba chaotická, náhodně poskládaná či improvizovaná, opak je pravdou. Záleží na každém tónu, detailu, kázni kapely a podobně jako v symfonickém orchestru tu muzikanti hrají podle partitury. Nedílným rukopisem kapely je vizuální stránka, kterou obstarává výtvarník a nehrající člen Martin Velíšek.

Kapela Už jsme doma, která letos slaví 35 let, si speciálně pro tento koncert připravila playlist malinko odlišný od svého prvního streamovaného koncertu.

Koncert startuje v 18 hodin na webu eXtra.cz a na našem facbookovém profilu. Kapelu i klub můžete podpořit zde

Další program:

18. 4. - Top Dream Company

04. 5. - Best of CZ Slam

Související články

Další články