Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Koncert pro Pražský výběr organizuje Yemi A.D. Tohle bude show roku!

Tohle bude show roku!
Zdroj: facebook.com
+ Další 4 fotografie
Kapelu Pražský výběr čeká dnes večer největší koncert své historie! O2 aréna bude narvaná k prasknutí a na obří scéně bude až 120 členů Českého národního symfonického orchestru. Jako hosté se představí David Koller, Vojtěch Dyk, Monkey Business nebo Iva Pazderková. Yemi A.D. a jeho tanečníci z Dance Academy Prague pro tuto jedinečnou událost připravují choreografii! Tohle bude show roku!

Přípravy na největší koncert Pražského výběru: eR LAST OR FOREVER vrcholí. Pražský výběr (Official) čeká dnes večer největší koncert své historie! O2 aréna bude plná diváků a scéna bude ta největší, která kdy byla v O2 aréně postavena.

Představí se nám také 120 členů Českého symfonického orchestru CNSO pod vedením dirigenta The Metropolitan Opera v New Yorku Stevena Mercuria. Mezi dalšími hosty se objeví David Koller, Vojtěch Dyk, Monkey Business s Matějem Ruppertem, Gabriela Beňačková, Iva Pazderková nebo DJ Roxtar!

Celý koncert režíruje Yemi A.D., kterého oslovil Michal Kocáb. „Bylo mi ctí s našimi tanečníky z Dance Academy Prague připravit pro tuto jedinečnou událost choreografii,“ řekl Yemi A.D. Ve třech písních vystoupí i JAD Dance Company a Yemi vystoupí jako tanečník v písni Venda s Vandou, kterou zazpívá Jana Kratochvílová.

Celý velkolepý koncert bude něco úplně nového. Na takový typ hudby a na rockovém koncertě JAD Dance Company zatím ještě netancovali, takže to pro ně bude dnes velká premiéra. A všichni jsou nadšení, že můžou být součástí tak unikátního projektu. Dnešní večer bude opravdu velký a každý na něj bude ještě dlouho vzpomínat!

Související články

Další články