Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Koncert Bartošové ve Frenštátu: Rychtář zase ovládl Ivetu. Drsné zákazy a vyhrožování!

Josef Rychtář vzal opět vše do svých rukou.

Manévry kolem veřejných vystoupení Ivety Bartošové (46) by se s klidem daly přirovnat k přípravě důležitých vojenských strategií. Akci Frenštát, kde se konal charitativní koncert na podporu obětem a pozůstalým výbuchu obytného domu, opět velel generál Josef Rychtář (54), který během toho, než se Iveta dostala na pódium, několikrát měnil průběh celé operace.

Možná už nechtěl, aby se opakovala hrůza, kdy časovaná bomba Iveta vybuchla při živém vysílání na TV Pětka, protože ji předtím někdo v zákulisí pomáhal podráždit roznětku alkoholem.

„Na koncert nikoho z médií nepustím a jestli uvidím uvnitř sálu někoho s foťákem nebo kamerou, tak ho ochranka bez milosti vyhodí,“ zavelel proti veřejnému nepříteli Rychtář. A my v eXtra.cz doufáme, že alespoň na severní Moravě zavládl po skončení koncertu mír.

Pokud jste se někdo účastnil koncertu ve Frenštátu nebo máte jakýkoliv záznam, napište nám na mail redakce@extra.cz a nebojte se, žádné šifrovací kódy používat nemusíte.

Mohlo by vás zajímat

Další články