Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Koncert Ariany Grande v Praze: Přísná opatření, všechny tašky musíte mít průhledné

Zdroj: Instagram
+ Dalších 15 fotografií
bezpečnost
Už ve středu vystoupí v pražské O2 aréně americká popová zpěvačka Ariana Grande (26). Na akci budou zavedena speciální bezpečnostní opatření, která se týkají především zavazadel návštěvníků koncertu. Lidé se do haly nedostanou bez průhledných tašek či peněženek. Klasické batohy a kabelky budou zcela zakázány. Organizátoři o tom informují na Facebooku.

Přísnější bezpečnostní opatření organizátoři zavedli pravděpodobně kvůli krvavému incidentu v Manchesteru v roce 2017. Před koncertní halou, kde měla Ariana Grande vystupovat, explodovala bomba. Výbuch si tenkrát vyžádal devatenáct mrtvých a přes šedesát zraněných lidí. Jednalo se o největší teroristický útok v Anglii od roku 2005.

Návštěvníci pražského koncertu se do haly nedostanou s klasickým batohem, kabelkou, dokonce ani peněženkou. Všechna zavazadla musí být průhledná. Povoleny jsou plastové sáčky, tašky a obálky. Podmínka je, že do nich musí být vidět.

Pořadatelé koncertu o zvláštních opatřeních informují na facebookových stránkách. Pod příspěvkem se strhla i bouřlivá diskuze. Některým lidem se nelíbí, že si budou muset jenom kvůli koncertu opatřovat průhledné tašky. Dalším zase vadí tolik plastu pohromadě v dnešní EKO době. "Ať žije igelit. Hlavně, že pak tito 'umělci' bojují za záchranu planety a vše bez plastů," nechápe počínání organizátorů jedna z komentujících.

Další problém nastává i v případě, kdy se k fanouškům, kteří si koupili lístek, tato informace ani nedostane. Pořadatelé zároveň varují, že úschovna zavazadel před arenou má omezenou kapacitu.

Evropské turné zpěvačky prošlo v posledních dnech několika změnami. V Praze měla vystoupit až 8. září, koncert v Polsku zrušila úplně a vystoupení v Hamburku posunula.

Související články

Další články