Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Komu se staly osudné filmové hity? SuperStar má za sebou hodně zajímavý večer. Kdo vypadl?

Barbora Hazuchová v soutěži skončila.
Zdroj: SuperStar / Facebook.com
+ Další 3 fotografie
Kdo bude příští SuperStar? To zatím nevíme. Ale jsme zase o něco blíž. Pojďme se spolu podívat, komu zavařily filmové hity. Bylo to velmi napínavé, ale nakonec jde z kola ven Barbora Hazuchová.

Veronika Danišová si vybrala song Let It Go od Demi Lovato. Melodii zřejmě znáte z pohádky Ledové království. Veronika zpívala uvolněně, porota byla spokojená.

Štěpán Urban si vybral píseň Hallelujah od Leonarda Cohena, kterou známe ze Shreka, ale neoslnil tak, jako Dalibor Slepčík. Ten si pro své fanynky nachystal českou písničku Do věží od Waldemara Matušky, kterou všichni známe z filmu Noc na Karlštejně. Dalibor byl spokojen, bylo vidět, že diváci ho milují.

Sabina Slepčíková se divákům předvedla se songem It Must Have Been Love od skupiny Roxette

Nesmíme zapomenout na Pavola Kovaličeka. Ten si nachystal hit I Don't Want To Miss a Thing od skupiny Aerosmith. Pavol se stylizoval do temného pána, ale to bylo tak vše. Píseň mu úplně nesedla.

Mnohem lepší pohled byl na Emmu Drobnou a její Čerešně od Hany Hegerové. Rozpaky naopak přineslo vystoupení Barbory Hezuchové. Ta vsadila na píseň Skyfall od zpěvačky Adele. Porota se na jejím výkonu neshodla. Prý to ale bylo lepší než minule. Nakonec se ukázalo, že toto kolo bylo poslední právě pro Hezuchovou.

.

Související články

Další články