Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Komu podá ruku mrcha Markéta? Vyhraje Prostřeno! srdcař Karel, nebo aktivní Josef?

+ Dalších 11 fotografií
Finále poslední večeře Prostřena! má ve své režii podnikatel Pepa, sběratel a motorkář, který žije se svou rodinou velmi aktivním životem. Ten celý týden všem tvrdí, že moc nevaří. Jeho menu na papíře bude vypadat jako od šéfkuchaře, bude ho ale Josef také umět připravit? Vyhraje nakonec srdcař Karel, nebo aktivní Josef?

Poslední večer se určitě bude přiostřovat, i co se týká nechutné taktiky soutěžící Markéty. Bude se její hloupé bodování dál řešit?

Mnoho lidí by výhru přálo sympatickému mlčenlivému Karlovi, který s manželkou vychoval osm dětí, navíc v malinkém bytě. V diskuzích na internetu se objevila i informace, že Karel ještě nikdy nebyl na dovolené, a proto by mu výhru hodně diváků přálo. To, co předvedl ve středu, když vařil, všem přítomným vyrazilo dech. Nejen jeho lidský přístup, ale bylo i výborně navařeno a jako bonus si protihráči odnesli dort s nápisem Prostřeno. Za to všechno dostal Karel 25 bodů, i přesto, že Markéta dala svůj oblíbený jeden bod.

Včera Markéta získala jen 21 bodů. Hostům moc nechutnalo a také je znejistily vyhýbavé odpovědi, které se týkaly její taktiky. Je jasné, že Markéta už nevyhraje. Zamíchá tedy ještě dnes kartami Josef, nebo vyhraje nejsympatičtější soutěžící Karel, kterému by výhru všichni přáli?

Necháme se překvapit!

Související články

Další články