Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Komu je ten malý Tadeáš podobný? Z Moniky Absolonové nemá vůbec nic!

Monika je za syna šťastná.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
Zpěvačce Monice Absolonové (40) se před rokem splnil sen - porodila syna Tadeáška. I když se kolem jeho táty, hokejisty Tomáše Horny (36) stahovala mračna, tak to umělkyni nevzalo úsměv z obličeje. Na svou rodinu je náležitě pyšná, jen jí ale klouček není ani trochu podobný.

Monika vždycky toužila po velké rodině, to se jí bohužel kvůli věku už asi těžko splní, o to víc je ale radši, že má malého Tadeáška. Ten už od narození vypadá jako malý klon svého táty Tomáše. Když se narodil, tak to byla jasná kopie. Teď už možná pár rysů má i po Monice, ale to je pomálu.

Naštěstí je ještě malý, aby vnímal věci, co se kolem něj dějí, hlavně kolem jeho táty. Proslýchalo se, že má velké dluhy, ale nakonec to velké haló kolem něj utichlo. Teď se ale možná kvůli tomu zpěvačka trošku stáhla do ústraní a na sociální sítě už fotky Tomáše nedává, jen svého syna, na kterého je pyšná.

Ta podoba s tátou je až zarážející. Aspoň má hokejista stoprocentní jistotu, že je to opravdu jeho dítě, to by snad jen slepý neviděl ty podobné obličeje, které kluci mají. Monika spíš byla jen takový živý inkubátor.

Související články

Další články