Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Komu je podobný? Ze syna Moniky a Andreje Babišových roste neskutečný fešák!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 38 fotografií
Ta podoba!
Mladší syn premiéra Andreje Babiše (64) Frederik oslavil patnácté narozeniny. U té příležitosti zveřejnila maminka Monika (44) společnou fotku, na které se usmívá právě s Frederikem. Musíme uznat, že mladý chlapec roste do krásy a zatímco jeho sestra Vivien je spíše podobná tátovi Andrejovi, on se více podobá mamince Monice.

Ještě nedávno byl Frederik Babiš malý rošťák s vizáží fotbalisty. To je jediné, co mu z tohoto sportu zbylo. Miliardářský synek Frederik dříve hrával fotbal, dnes ho bohužel už pobolívají nohy. Jak prozradila sama Monika Babišová před dvěma lety. “Bolí ho pořád nohy… asi mi moc roste. Už má 170 cm a těžkou pubertu….,” naříkala tehdy úzkostlivě starostlivá maminka.

Teď se ale zdá, že se Frederik pomalu z puberty dostává a ochotně zapózoval s maminkou na fotografii do rodinného alba. Frederik, který je podle všeho dost vázaný na svoji starší sestru Vivien, v Praze tak trochu „osiřel“.

Vivien totiž začala studovat v zahraničí a v Praze se ukazuje jenom sporadicky. I z ní roste krásná žena. Podobu na tatínka ale nezapře. To Frederik zdělil jemné rysy po mamince, a i když s ním jistě ještě cloumají hormony a emoce s pubertou spojené, vážně mu to sluší a už teď je jasné, že se o něho budou dívky prát. Frederik totiž nedisponuje jenom hezkou tvářičkou, ale i nějakým tím milionem na účtě!

Související články

Další články