Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Komplikovaný život Dalibora Gondíka: Boj s vážnou nemocí i zpochybňování orientace

Dalibor Gondík: Boj s vážnou nemocí i zpochybňování orientace
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 7 fotografií
Narozeniny

Moderátor Dalibor Gondík (53) slaví narozeniny. Do povědomí lidí se zapsali společně se sestrou Adélou, když spolu moderovali Rady ptáka Loskutáka či GoGo show. Nyní má velmi pestrý život a musel překonat spoustu překážek, včetně vážných zdravotních problémů. Nedávno byl hostem pořadu 7 pádů Honzy Dědka, kde promluvil o svém životě i orientaci. 

Moderátor Dalibor Gondík (53) se proslavil společně se sestrou Adélou Gondíkovou (49), když společně moderovali GoGo show nebo Rady ptáka Loskutáka. Ve svých 24 letech dostal Gondík své první angažmá, a to v souboru ABC. Působil ve stejných vystoupeních jako kdysi Jiří Voskovec a Jan Werich. Před časem tančil i v televizní show StarDance.

Promluvil o homosexualitě

Gondík se nyní naplno věnuje moderování v Českém rozhlasu Dvojka a také byl hostem zábavné talkshow 7 pádů Honzy Dědka. Svému dlouholetému kamarádovi Honzovi prozradil pikantnosti ze svého osobního života a také se rozpovídal o tom, že nejednou lidé spekulovali o jeho sexuální orientaci.

Právě s tím ho kdysi na jednom z večírků konfrontoval neznámý muž. „Přišel jsem jednou domů, byl jsem takový veselý a rozjitřený. Protože do mě hučel zas nějaký chlap. Což se běžně stává, mám to od malička napsaný na čele. Vešel jsem domů a do tmy ložnice říkám manželce: Markét, já jsem asi teplej. A tam se ozvalo: Já vím,“ ​smál se v talkshow, načež s nadsázkou dodal, že přece jen muži mohou vědět, co muž opravdu potřebuje. Sám Gondík je v manželství 26 let a pravděpodobně ví, co si ke své ženě Markétě může dovolit.

Kariéra

Dalibor je absolventem pražské konzervatoře hudebně dramatického oboru. Ve svém životě prošel mnohými rádii a médii. Vysílal na Frekvenci 1 či Evropě 2. Neminulo ho ani divadlo a například působil v divadle Kalich. Předtím, než se stal moderátorem Ranní Dvojky, moderoval na Dvojce ráno v tandemu a vedl rozhovory v pořadu Host do domu.

Velkou část své kariéry také prožil po boku své sestry Adély. V devadesátých letech excelovali na TV Nova se svými pořady, lidé tuto sourozeneckou dvojici milovali a podporu jim vyjadřují i nyní na sociálních sítích.Běh jako lék a pomoc charitě
Kromě moderování a herectví je Dalibor i vášnivým sportovcem. Ačkoli ho postihly zdravotní komplikace v podobě epilepsie, běh je jeho lékem. "Měsíčně naběhám tak 400 kilometrů a kvůli nemoci jsem musel změnit nejen své životní priority, ale i třeba jídelníček," uvedl pro redakci eXtra.cz se slovy, že jeho zdravotní stav je nyní v pořádku. Kromě sportu a rodiny se také věnuje charitativní činnosti.

Dalibor spolupracuje se dvěma nadacemi, které pomáhají dětem. Leontýnka je nadace, která se věnuje dětem se zrakovým postižením a nadace Dejme dětem šanci se věnuje ratolestem z dětských domovů. Kromě toho se moderátor podílí na činnosti společnosti E​, která se zaměřuje na lidi trpící epilepsií. Gondík má opravdu pestrý život a ve svých 53 letech nezahálí. Přejeme všechno nejlepší!

Související články

Další články