Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Komplikace v těhotenství bývalky FattyhoPillowa: Ze slov doktorů se zhroutila!

Zdroj: reprofoto youtube.com, Instagram
+ Dalších 35 fotografií
Otevřená zpověď
S tímhle bohužel nepočítala! Sára Holanová (24) si vyslechla verdikt gynekologů a sáhla si na samotné dno. Těhotná bývalka těžkotonážního youtubera FattyhoPillowa (26) nečekala, co všechno si bude muset prožít. Svěřila se, jak je na tom nenarozený syn a co ji během porodu čeká!

Když to ukončila s FattymPillowem, netrvalo dlouho a Sára Holanová si našla jiného. Po roce s tajemným přítelem, jehož jméno nechce prozradit, otěhotněla. Jenže požehnaný stav není pouze o radostech, ale i strastech.

Čtyřiadvacetiletá Sára se dozvěděla, že bude muset rodit císařským řezem. „Snad ještě něco vymyslíme, abych nemusela rodit císařem. Bohužel je to asi nevyhnutelné, to miminko pořád roste a už mi tři gynekologové řekli, že to na to vidí,“ posteskla si.

„Nebylo příjemné zjistit, že miminko je super, ale je tady tahle komplikace. Není to zase taková katastrofa. Když jsem ale odcházela z té kontroly, byla jsem psychicky vyřízená,“ přiznala Sára, že se po vyslechnutí lékařské předpovědi zhroutila. „Pořád jsem zvracela, nemohla jsem se normálně najíst, vždycky to skončilo zvracením,“ dodala s tím, že teď už ji tyto potíže nesužují.

Císařský řez není jistě nic příjemného, důležitější však je, že Sářin syn je v pořádku a narodí se zdravý. "Banánek už začíná kopat!" radovala se před nedávnem.

Fatty a Sára spolu chodili od mládí, přes dva roky spolu žili a plánovali společnou budoucnost. Tu jim zničil drsný rozchod. A přestože už má novou známost i Fatty, těhotenství Sáry ho muselo zabolet. Zatím se ale k požehnanému stavu své první velké lásky nevyjádřil.

Související články

Další články