Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Komplikace v Malých láskách: Strach i slzy na porodním sále

Zítra poběží další díl pořadu na TV Nova Malé lásky. V nejnovějším dílu se odehraje veliké drama. Při porodu Ivany (33) nastanou komplikace a doktoři musí rychle jednat.

Už zítra se diváci mohou těšit na další díl oblíbeného pořadu Malé lásky v televize Nova. Nejnovější díl však bude pořádně napínavý. Před zrozením nového života se totiž odehraje veliké drama.

Při porodu dítěte motorkářského páru, tvořeného Ivanou (33) a Jiřím (46), nastanou komplikace. Pár čeká už třetího potomka, ovšem porod doprovázejí komplikace od začátku. Ke konci pak dojde ke krvácení. Doktoři musí rychle jednat, jinak by to mohlo dopadnout tragicky. "Měli bychom postupovat co nejrychleji, hned zavolat tým. Když to neuděláme teď, tak potom už bohužel neuděláme nic," popisuje jeden z doktorů.

V tu chvíli začne maminka Ivana panikařit a propukne v pláč. "Hlavně ať se jí nic nestane, ať je v pořádku," opakuje zoufale. Velkou útěchou jí je sestřička, která přislíbila, že ji doprovodí na porodní sál. Když se to nastávající maminka dozví, znatelně se jí uleví.

Mezitím si otec Jiří, který se porodu účastnit nechce, telefonuje na chodbě s kamarádem a je veselý. Později pochopí vážnost situace. Jak nakonec vše dopadne, se dozvíte už zítra na obrazovkách TV Nova ve 21:40.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy