Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Komplikace s váhou! Sanny z VyVolených shodila skoro 100 kilogramů, teď nastal problém

Komplikace s váhou! Sanny z VyVolených shodila skoro 100 kilogramů, teď nastal problém
Zdroj: archiv
+ Dalších 12 fotografií
Co se stalo?
Je to půl roku, kdy Sandra Bartošová alias Sanny redakci eXtra.cz přiznala, že ve svém životě od svého působení ve druhé řadě reality show VyVolení mnohé změnila. Zhubla téměř 100 kilogramů! Tehdy televizního diváka zaujala nejen svou nadváhou, ale i svou sexuální orientací - je totiž na ženy. Redakce eXtra.cz ji oslovila a zjistila, že po velkém boji s váhou nastaly komplikace...

Sanny ve vile hříchů vydržela pouhých 34 dnů. Moc si neužila, zato na sebe upozornila tak, že ji mají mnozí dodnes v živé paměti. Překonala svůj největší životní boj, a to byl boj s obezitou. "Z 210 kilogramů, které jsem vážila v soutěži, jsem dala svoji váhu na 117 kilogramů. Jenže váha se mi aktuálně zastavila a nejde to už dolů," řekla eXtra.cz Sandra. Její cíl je dostat se na skvělých 100 kilogramů.

"Stává se, že se to zastaví. Trvá to, ale nic nevzdávám," pokračovala Sandra, která má za sebou obrovský úspěch. Za její změnu jí rozhodně patří respekt! A jak se proměnila? Na to se podívejte na snímky do galerie.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy