Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Komplikace při převozu Honzy Musila: V sanitce trpěl bolestmi a psychicky není v pořádku!

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 19 fotografií
Drsný pád
Oblíbený moderátor Honza Musil (51) se během Vánoc ošklivě zranil při pádu ze žebříku. Jeho přítel Jakub sám řekl, že si nejdříve myslel, že zranění nebudou tak vážná. Bohužel se spletl a Honza musel být okamžitě převezen do nemocnice, kde podstoupil náročnou operaci. V současné době byl z JIPky převezen na standardní oddělení. Stále ho ale bolí polámaná žebra a necítí se úplně v pohodě.

Moderátor Honza Musil se snaží, jak jen může. Po ošklivém pádu a dvou týdnech na JIPce byl převezen na standardní oddělení, kde bude moct začít pomalu rehabilitovat. „Přijel jsem rozklepaný, rozbolavěný, ale zase na druhé straně upřímně šťastný, že jsem opustil jednu nemocnici a přijel do druhé nemocnice, kde už mám nějaké vize toho pohybu, že se se mnou bude něco dělat,“ řekl týdeníku Sedmička Honza Musil s tím, že na tom není zrovna nejlépe jak po fyzické, tak po psychické stránce.

Honza si při pádu zlomil páteř, devět žeber a propíchl plíci. „Nebylo tady nic. Nic! Pouze taková ta běžná vyšetřující činnost. Ráno vám vezmou krev, přijde vás zkontrolovat sestra nebo lékař a to je všechno. Celý zbytek dne jen ležíte a přemýšlíte,“ přiznal moderátor s tím, že takový stereotyp byl pro něj velmi psychicky náročný, protože je neustále zvyklý něco dělat.

Navíc převoz byl velmi náročný, protože když máte zlomená žebra, tak každý pohyb je pro vás utrpením. Tak snad se Honzovi po převozu na normální oddělení uleví a začne co nejrychleji rehabilitovat.

Související články

Další články