Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Komplikace při porodu i doma: Po natáčení Malých lásek museli volat záchranku

Zdroj: TV Nova
Malé lásky
Při porodu Ivany (33) nastaly komplikace a doktoři museli rychle jednat. Malá Verunka se naštěstí narodila zdravá, zanedlouho však začalo další drama. Po třech dnech doma museli vyděšení rodiče volat záchranku. Co přesně se stalo?

Ivana (33) a Jiří (46) z Malých lásek čekali už třetího potomka. Porod už od začátku provázely komplikace. Nakonec došlo i na krvácení...

„Měli bychom postupovat co nejrychleji, hned zavolat tým. Když to neuděláme teď, tak potom už bohužel neuděláme nic,“ popisoval jeden z lékařů a Ivana začala mít zničující strach. „Hlavně ať se jí nic nestane, ať je v pořádku,“ opakovala zoufale.

Malá Veronika po narození skončila na jednotce intenzivní a resuscitační péče. Po dvou týdnech s ní mohla Ivana být na klasické jednotce intenzivní péče.

"Když jsme pak přijeli domů, tak asi po třech dnech jsme museli jet znovu do nemocnice, protože špatně dýchala. Na ORL se zjistilo, že má špatně průchozí nosní cesty," prozradila po natáčení Ivana. "Myslel jsem si, že se mi tady normálně dusí," vzpomínal na strašlivé chvíle Jiří.

Po roce a půl je ale z Veroniky zdravá holčička. Všechno tak naštěstí dobře dopadlo.

Související články

Další články