Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Komplikace při natáčení filmu Avatar 2: Výrobu narušil koronavirus

Komplikace při natáčení filmu Avatar 2: Výrobu narušil koronavirus
Zdroj: archiv Jona Landaua
+ Dalších 5 fotografií
film
Na Novém Zélandu bude obnoveno natáčení snímku Avatar 2. Na svých sociálních sítích to potvrdil producent Jon Landau. Pokračování prvního filmu, který se stal celosvětovým hitem, by mělo podle plánu jít do kin 16. prosince 2021. Štáb musel svou práci v březnu na čas přerušit z důvodu pandemie koronaviru.

V březnu muselo být kvůli pandemii koronaviru přerušeno natáčení filmu Avatar 2 na Novém Zélandu. Producent Jon Landau nyní na svém Instagramu zveřejnil snímek ze studií a oznámil, že příští týden se štáb znovu sejde a natáčení bude obnoveno.

Tvůrci filmu se snaží s informacemi ohledně druhého dílu šetřit a diváky co nejvíc napínat. Pokud by Avatar 2 zopakoval úspěch jedničky, mohl by se stát celosvětově nejvýdělečnějším filmem. První snímek byl z této pozice sražen v roce 2019 filmem Avengers: Endgame.

James Cameron je z natáčení na Novém Zélandu nadšený. „Myslím si, že tento stát má koronavirovou situaci pod kontrolou. Cílem tamní vlády navíc není ho zpomalit, ale úplně zastavit a zvolila pro to dobré metody,“ libuje si režisér.

Pokrok i v izolaci

Režisér James Cameron pro magazín Empire uvedl, že i když bylo natáčení kvůli koronaviru přerušeno, práce na filmu pokročily. Někteří členové štábu totiž mohli doma pracovat na vizuálních efektech. Další posunutí premiéry se tak zdá nepravděpodobné.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy