Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Komplexy stranou: Hvězda XL modelingu Ashley Graham odhalila snímky bez make-upu a retuší!

Ashley Graham patří mezi nejpopulárnější XL modelky.
+ Dalších 5 fotografií

Plus size modeling je už nějakou dobu hodně populární. Většina lidí nevypadá jako modelky na přehlídkových molech a výrobci větších velikostí potřebují také svoje výrobky na někom propagovat.

Jednou z XL modelek se stala Ashley Graham (26), která je ve svém oboru velmi populární. Objevila se snad ve všech prestižních módních magazínech, dokonce i na titulní stránce na obálce Elle Quebec.

Ashley se v prostředí modelingu pohybuje už od roku 2001. Většinou nosí velikost 46, ale její váha se pohybuje i o jednu velikost nahoru nebo dolů. Kráska, která se narodila v Nebrasce, má po celém světě spoustu obdivovatelů, kteří mají vyzáblých koster po krk.

Možná vás zklameme, ale i fotky plus size modelek se hodně retušují, takže i ony mají ve skutečnosti třeba víc viditelnou celulitidu nebo větší faldíky, než to v časopise vypadá. Ashley ale nemá problém svoje tělo ukázat, jak vypadá ve skutečnosti, a my ji za to máme dvojnásobně rádi.

Mohlo by vás zajímat

Další články