Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Komisařka Julie Lescaut slaví 64: Véronique Genest prozradila, co si koupila

Komisařka Julie Lescaut slaví 64: Véronique Genest prozradila, co si koupila
Zdroj: Europe Images / archiv Véronique Genest
+ Dalších 10 fotografií
peníze
Véronique Genest, která se proslavila jako Julie Lescautová ve stejnojmenném seriálu, slaví 64. narozeniny. Francouzská herečka poslední díl kriminálky, díky které se stala známou i za hranicemi své země, natočila v roce 2014. Dnes i nadále hraje po divadlech a v jiných televizních projektech, není ale už tak aktivní jako kdysi. Vzhledem k penězům, které jí její nejslavnější role vynesla, by se mohla ale s klidem odebrat do hereckého důchodu.

Herečka Véronique Genest se narodila jako Véronique Raymonde Marie Combouilhaud 26. června 1956 ve Francii. Herectví ji lákalo už jako malou holku, více než filmy a seriály si zamilovala divadlo a vydala se proto do Paříže.

Ačkoliv je i divadelní herečkou, nejvíce se Véronique proslavila jako Julie Lescautová ve stejnojmenném seriálu. Ten byl pro svůj úspěch nejen ve Francii, ale i v jiných zemích Evropy, natáčen celých 22 let. Diváci proto mohli vidět její postupnou proměnu z mladé komisařky v ženu po padesátce.

Honorář Véronique Genest

Herečka pro magazín Non Stop People řekla, že herci byli v minulosti placeni lépe než dnes. To, co si Véronique Genest vydělala za jednu epizodu seriálu, který ji proslavil, si běžný člověk nevydělá za rok. „Za jeden díl jsem dostávala 200 000 eur a mohla jsem si tak koupit venkovský dům a svůj byt v Paříži,“ řekla herečka, jejíž plat byl v přepočtu přes 5 milionů korun.

Stárnutí

Nikdo nemládne a výjimkou není ani Véronique. Ta si vlasy stále barví na zrzavo a ačkoliv má pár vrásek, pořád vypadá dobře. Její proměna postupem času je ale viditelná. Na její staré a nejnovější snímky se podívejte v galerii.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy