Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Komisař Schimanski se zamiloval do krásné Češky. Neuvěříte, čí exmanželka to byla!

Krásná Češka učarovala i světově známému herci.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Nečekaná smrt komisaře Schimanskiho odkryla i jeho obrovské tajemství. V Čechách se zamiloval do krásné blondýnky, za kterou často létal na romantické výlety. Tato paní má za sebou dokonce manželství se slavným hudebníkem, který ji ale opustil kvůli mladší. Už víte, o koho jde?

Charismatický herc Götze George zemřel ve věku 77 let, ale uměl si život naplno užívat. Dokonce se zakoukal i do pohledné bývalé modelky Renée Wevelsiepové (68), která byla ženou Felixe Slováčka (73). Ale ten ji opustil kvůli Dádě Patrasové (60).

Ale měla útěchu v podobě známého umělce, který neváhal a létal za ní do Čech soukromým letadlem. Jen svou lásku se snažili tajit. Dokonce se z nich stali tak dobří přátelé, že kontakt nepřerušili, ani když se sympatická blondýnka vdala za bohatého továrníka.

Seznámili se v Německu na tenise. „Ten jsme ale nikdy nehráli, místo toho jsme si raději dali partii šachu,“ prozradila deníku Blesk zasněně Renée. „Schimanski byl ohromně velkorysý, ale zároveň tajuplný,“ dodala s úsměvem. Nikdy ale nepotvrdila, že by mezi nimi bylo i něco intimního. Ale jejich společní přátelé potvrzují, že spolu žili v partnerském svazku.

Teď se z jeho ztráty nemůže vzpamatovat. Nejdřív ji před rokem zemřel manžel a stala se vdovou a do toho ji zasáhla zpráva o smrti Schimanskiho, kterého tolik obdivovala a nestihla se s ním ani rozloučit. Proto se stáhla do ústraní a bude truchlit nad jeho ztrátou.

Související články

Další články