Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Komik Richard Genzer: Prozradil svou balicí techniku a pronesl tajemná slova o lásce

+ Další 4 fotografie

Oblíbený komik, tanečník a herec Richard Genzer (55) je v jednom kole. Kromě toho, že se vrátil k divadlu, spatří brzy světlo světa jeho nový projekt zaměřený na stavbu hausbótů. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradil, na co balí holky, a uvedl pár tajemných slov o lásce ke krásné Pavle Kalinové. 

Trable s láskou?

Nedílný člen improvizačního pořadu Partička Richard Genzer si už v životě prošel kdejakým bahnem. Přesto ale neztrácí svůj pověstný smysl pro humor. Porotce taneční soutěže StarDance dlouhou dobu bydlel v hausbótu a v té souvislosti se pochlubil svým novým projektem.

"Na hausbótu už nebydlím, myslím, že tam majiteli ještě dlužím nějaký nájem, tak to s ním musím dořešit, protože mi pořád píše," řekl Geňa a tím přiznal, že ani celebritám se problémy nevyhýbají. Zároveň se ale pochlubil, že sám začal tvořit vlastní nezvyklá obydlí na vodě. "Takže kromě umělecké činnosti mám ještě činnost stavební, takže děláme svoje a naše. Takže brzy to dáme na sítě a na jaře by se to mohlo rozjet," pochlubil se svým novým projektem člen veleúspěšného pořadu Partička, který byl jedním z kmotrů nového videoklipu dívčí kapely Red Zone.

Na "plovoucí domeček" by se jistě daly lovit nějaké sexy štiky, Richard Genzer má ale jisté pochybnosti. "No na hausbót určitě, ale na můj věk už ne," zavtipkoval porotce taneční soutěže StarDance. V souvislosti s balením děvčat nám nedalo se nezeptat, jak to má se svou krásnou přítelkyní Pavlou Kalinovou, se kterou se v loňském roce rozešli a následně svůj vztah opět lepili dohromady. "Já o tom úplně nechci mluvit," uvedl pro eXtra.cz oblíbený komik. "Ale stýská se mi," dodal vzápětí s povzdechem.

Selfie z rozvodu

Ačkoliv roku 2019 byl Genzer zamilovaný až po uši, v dubnu roku 2021 se vše změnilo a z jeho slov bylo patrné, že to byla právě Pavla, kdo se rozhodl vztah ukončit. „Odešla, stýská se mi a moc ji miluju. A to je všechno, co k tomu řeknu,” řekl tehdy po rozchodu Geňa pro pořad Showtime na CNN PRIMA NEWS. Jestli si "bývalý" manžel zpěvačky Lindy Finkové, se kterou má dvě děti Viktorii a Matyáše, opět léčí zlomené srdce po rozchodu, ví ale zřejmě jen on a jeho nejbližší.

Ačkoliv Genzer s Finkovou netvoří pár už nějakých deset let, rozvedení ještě stále nejsou. "Máme za sebou dvě jednání a teď řešíme nějaký společný den, kdy máme volno, abychom si u toho soudu udělali selfíčka a tak," prozradil Richard, který má se svou "exmanželkou" velmi specifický vztah. "My jsme takový pár, který se rozvádí a je v pohodě," dodal bývalý člen tanečního uskupení UNO.

Richard Genzer byl v minulosti muzikálovým hercem a nyní se po delší době opět rozhodl vrátit na prkna Hudebního divadla Karlín. "Dostal jsem nabídky na nějaké projekty, hraju v muzikálu Dracula a Slunce, seno a strašně mě to baví, a navíc s tím živým orchestrem mi to zase vrátilo do sebe nějaký ten adrenalin a fakt se těším na každé představení," prozradil svou pracovní náplň. V plánu má ale další velkou věc. "Mám to napsané už od doby, kdy mi bylo 50, ale už chci konečně vyjít ven se svým vlastním stand-upem," dodal nadšeně.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy